№ 1 Ақбұлақ округтік сайлау комиссиясының құрамы

Чулаков Ақеділ Файзоллаұлы

Имашева Алмагүл Еділқызы

Кужамкулова Сәуле Амангелдіқызы

Сұлтанғазиев Амангеді Сағынғалиұлы

Утенова Жадыра Сансызбайқызы

Исламбеков Мұхаматғали Хадикешұлы

Байрова Нұргүл Сансызбайқызы

№ 2 Алмаз округтік сайлау комиссиясының құрамы

Давлетова ЭльмираСабырқызы

Жетмекова Жарқынай Мұхамбетқалиқызы

Жазықбаева Сайра Қарақұлқызы

Бисембаева Гүлмайда Елемесқызы

Қазмұқашева Майра Бақытқызы

Утеулиева Асел Тлегенқызы

Бименова Сания Серікқызы

№ 3 Ащысай округтік сайлау комиссиясының құрамы

Жакиев Көшербай Хайркөшұлы

Шерер Маржан  Аққалиқызы

Битинғалиев Мамбет Қаиршиұлы

Нурушева Милана Шабайқызы

Байдрахманова Гүлжанат Ғиниятқызы

Сарсенғалиева Тұрсынай Менешқызы

Байсалова Жұмағыз Сисенғалиқызы

№ 4 Белогор округтік сайлау комиссиясының құрамы

Еслямова Гаухар Иршабазқызы

Нығметов Талғат Қадерұлы

Бекмағамбетова Алтынай Қалиқызы

Искакова Шарипа Санатқызы

Казымова Алтынай Тулеушқызы

Муканова Гүлнара Кенжеғалиқызы

Шаимбетова Кунсұлу Ғарифуллақызы

№ 5 Қарағаш округтік сайлау комиссиясының құрамы

Баймукашева Жанлсын

Құлмағамбетова Нұржамал Тыныштыбайқызы

Тлеулиева Зухра Мұхамбетқалиқызы

Жапалакова Ляззат Бағдатқызы

Абуев Қайыржан Мақбайұлы

Успанова Слушаш Өмірзаққызы

Уразалиева Марал Мақашқызы

№ 6 Қызылкөл округтік сайлау комиссиясының құрамы

Искалиев Қуаныш Құмарұлы

Алталиева Құрманай Шорайқызы

Кузбаева Мадина Төлегенқызы

Таужанов Нұрбек Тоқтарбайұлы

Сисенғалиев Нұрлан Орынбасарұлы

Базарғалиев Какімғали Орынғалиұлы

Абдуғалиева Разия Темірқанқызы

№ 7 Лубен округтік сайлау комиссиясының құрамы

Бисманов Аблай Какұлы

Шушаев Бурыбай Үмбетұлы

Кужиева Дариға Ізімқызы

Қарлыбаев Амантай Сағидоллаұлы

Басғұлова Гүлжанат Орынқызы

Тағаниязова Асия Шынтасқызы

Абдрахманова Баян Қошқарбайқызы

№ 8 Утва округтік сайлау комиссиясының құрамы

Садыков Нұрлан Ысқақұлы

Таганиязов Азамат Құлымжанұлы

Асанова Оразғаным Сәбитқызы

Мардынова Венера Талғатқызы

Бекжанов Еділ Асхатұлы

Назаров Мақсот Омарғазыұлы

Ажғалиева Тлектес Асанқызы

№ 9 Шилі округтік сайлау комиссиясының құрамы

Самиев Талғат Сабырғалиұлы

Калиева Анара Кенесқызы

Арыстанова Айсылу Амангеліқызы

Алпамысова Эльмира Алпамысқызы

Баймуханова Ляззат Темірбекқызы

Каймулдинова Бибігүл Асмаққызы

Имамбаева Айнагүл Тұрниясқызы

№ 10 Орталық округтік сайлау комиссиясының құрамы

Ишекенов Талғат Хамидоллаұлы

Баянов Амандық Ғазизұлы

Абишева Гүлнара Теміржанқызы

Вагапова Светлана Дагиевна

Тилембулова Нұргүл Берікқызы

Абдиева Райса Ашхатқызы

Джунусов Мәлік Бисенұлы

№ 11 Привокзал округтік сайлау комиссиясының құрамы

Баянов Тыныштыбай Ғазизұлы

Сүлейманова Сарбиназ Хамидқызы

Ажмұратова Нұрлы Жазыққызы

Мирманова Айман Сағынбекқызы

Нурушев Асылхан Мұратұлы

Жандаулетов Бейбіт Мақсотұлы

Баймағамбетова Рысқаным Ешмұхамбетқызы

№ 12 Шыңғырлау округтік сайлау комиссиясының құрамы

Сұлтанов Нұрберген Ергубенұлы

Сатыбалдиева Ақжанар Орынбасарқызы

Хамиев Мерлан Сағидоллаұлы

Хамитова Бубек Темірболатқызы

Акбалеев Төлеген Масабайұлы

Хрипченко Надежда Григорьевна

Ишгалиева Светлана Петровна