Елді мекен атауы

Кездесу өтетін орны

Уақыты

Алмаз

Ауылдық клуб ғимараты

13.05.2019 жыл. сағ.11.00

27.05.2019 жыл. сағ.11.00

Ақбұлақ

«Тасмола орта жалпы бiлiм беретiн мектебi» мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты

14.05.2019 жыл. сағ.11.00

28.05.2019 жыл. сағ.11.00

Ащысай

Ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты

17.05.2019 жыл. сағ.11.00

31.05.2019 жыл. сағ.11.00

Ақтау

Ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты

23.05.2019 жыл. сағ.11.00

4.06.2019 жыл. сағ.11.00

Қарағаш

Ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты

15.05.2019 жыл. сағ.11.00

29.05.2019 жыл. сағ.11.00

Ақшат

Ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты

16.05.2019 жыл. сағ.11.00

30.05.2019 жыл. сағ.11.00

Ардақ

Ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты

20.05.2019 жыл. сағ.11.00

5.06.2019 жыл. сағ.11.00

Шыңғырлау

Аудандық мәдениет үйiнiң ғимараты

24.05.2019 жыл. сағ.11.00

3.06.2019 жыл. сағ.11.00

 

 

Шыңғырлау аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу 2019 жылдың 9 маусым күніне тағайындалуына байланысты, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» № 2464 Конституциялық заңының талаптарына сәйкес Шыңғырлау аудандық аумақтық сайлау комиссиясы, аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдарын, олардың орналасқан мекен-жайларын және сайлау комиссияларының шекараларын хабарлайды.     

Шыңғырлау аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының құрамы

Таужанов Асембек Тоқтарбайұлы

Төраға

Сұлтанов Айбек Тубекұлы

Төраға орынбасары

Баймуханов Саян Қуанышұлы

Хатшы

Бекениязов Өмірбек Сайнұлы

Мүшесі

Суиндыков Талғат Қанатұлы

Мүшесі

Науризалиев Бауржан Сағынғалиұлы

Мүшесі

Курумбаев Мереке Жақсылықұлы

Мүшесі

№ 399 Ақбұлақ участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Кужамкулова Сәуле Амангелдіқызы

Төраға

Имакаев Алібек Сатыбалдыұлы

Төраға орынбасары

Мусагалиева Гүлнар Алексеевна

Хатшы

Курмангалиев Жасталап Қайратұлы

Мүшесі

Зулкашева Мира Кеңесқызы

Мүшесі

№ 402 Алмаз участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Сұлтанғалиева Гүлсім Рахымқызы

Төраға

Аринжанова Ғалия Жолдасқалиқызы

Төраға орынбасары

Рыскали Бағдагүл Мұқанқызы

Хатшы

Нұрғалиева Айжан Ғұсманқызы

Мүшесі

Барақбаева Алмагүл Байғабұлқызы

Мүшесі

№ 404 Сегізсай участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Жантаушева Нұрсауле Мұхитқызы

Төраға

Тапаева Жанылсын Жұмағалиқызы

Төраға орынбасары

Кенжебаева Ғалия Нұрланқызы

Хатшы

Исмагулова Ақмарал Тұмағалиқызы

Мүшесі

Жетмекова Айгүл Мұхамбетқалиқызы

Мүшесі

№ 405 Ащысай участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Дильмағамбетов Қайрат Түлкібайұлы

Төраға

Мурзагереева Қаным Бұрханқызы

Төраға орынбасары

Умаргалиева Айтұрсын Чапайқызы

Хатшы

Тлимберлиев Айдар Ахжанұлы

Мүшесі

Молдагалиева Жанаргүл Амандаулетқызы

Мүшесі

№ 408 Амангелді участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Уралова Бақтылы Сатқалиқызы

Төраға

Лесова Айжан Хайсағалиқызы

Төраға орынбасары

Утешева Гүлмира Еркінқызы

Хатшы

Ахметова Алиман Елемесқызы

Мүшесі

Лесов Жусупқали Сағынғалиұлы

Мүшесі

№ 409 Ақтау участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Муканов Таубай Құрмантайұлы

Төраға

Тасименов Руслан Отарғазыұлы

Төраға орынбасары

Боранбаев Азамат Аділбекұлы

Хатшы

Айманалиев Еркін Бисенбіұлы

Мүшесі

Жұбаниязова Надежда Сағындыққызы

Мүшесі

№ 411 Ардақ участкелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Шурманова Мариям Аташқызы

Төраға

Жанкаев Мұрат Айтжанұлы

Төраға орынбасары

Шурманова Жания Қалиқызы

Хатшы

Журманов Асхат Нұрланұлы

Мүшесі

Казыева Бибігүл Базарбайқызы

Мүшесі

№ 412 Қарағаш участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Мусин Қалап Берниязұлы

Төраға

Жумиев Мейрхан Манасұлы

Төраға орынбасары

Кұдабаева Самал Наурызғалиқызы

Хатшы

Жумиев Махат Манасұлы

Мүшесі

Омарғалиева Маншүк Оразбайқызы

Мүшесі

№ 413 Қайынды участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Тоқтағалиева Ханзада Хабиқызы

Төраға

Хабиева Таншолпан Хайрбекқызы

Төраға орынбасары

Баймуканова Нұржауған Нұрбекқызы

Хатшы

Изгулов Оразғалий Аленұлы

Мүшесі

Нұрсұлтанова Сабира Бекболатқызы

Мүшесі

№ 414 Ақсуат участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Таев Утепберген Нұрхаирұлы

Төраға

Искаков Ғайса Қабиболлаұлы

Төраға орынбасары

Бахитова Ұлболсын Жақсылыққызы

Хатшы

Табылдиева Гүлсая Қуанышқалиқызы

Мүшесі

Тауова Света Хаменқызы

Мүшесі

№ 417 Жанатұрмыс участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Темірғалиева Светлана Ашхатқызы

Төраға

Шунаев Ғалымгерей Даулеткерейұлы

Төраға орынбасары

Айтмухамбетова Сандуғаш Шадиярқызы

Хатшы

Алиев Мұрат Алпамысұлы

Мүшесі

Машигулова Нұргүл Аюпқызы

Мүшесі

№ 418 Ұрысай участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Нуров Жарқын Макарұлы

Төраға

Танбаева Күнжан Сағитқызы

Төраға орынбасары

Базарғалиева Зұлкия Мағалқызы

Хатшы

Амирғалиев Ғалымбек Тулепбайұлы

Мүшесі

Тулеушева Камшат

Мүшесі

№ 419 Жанакүш участкелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Бертлеуов Қуанышқали Мукаримұлы

Төраға

Хитаров Саламат Канапиұлы

Төраға орынбасары

Курмангужиева Асемгүл Абілжанқызы

Хатшы

Тажекенова Гүлаим Мақсотқызы

Мүшесі

Сисенғалиев Нұрлан Орынбасарұлы

Мүшесі

№ 420 Ақшат участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Жұмағалиева Айна Темірғалиқызы

Төраға

Бисманов Аблай Какұлы

Төраға орынбасары

Акпанова Баян Ақорынқызы

Хатшы

Мамбетова Дина Уалиханқызы

Мүшесі

Ромаш Нина Николаевна

Мүшесі

№ 422 Утва участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Ажғалиев Саин Асанұлы

Төраға

Таужанов Нұрбек Тоқтарбайұлы

Төраға орынбасары

Нажмеденова Алма Каримқызы

Хатшы

Жұбаниязова Қалампыр Аленқызы

Мүшесі

Хамиев Мерлан Сағидоллаұлы

Мүшесі

№ 423 Шилі участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Қалиев Тілеген Кенжетайұлы

Төраға

Шорабаев Сабыржан Амангелдіұлы

Төраға орынбасары

Нұрғазиева Айслу Қаражанқызы

Хатшы

Күлшариева Толқын Ақатайқызы

Мүшесі

Таужанов Райнбек Кенжеғалиұлы

Мүшесі

№ 424 Орталық участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Самиев Талғат Сабырғалиұлы

Төраға

Калиева Анара Кенесқызы

Төраға орынбасары

Хамиева Данагүл Аталыққызы

Хатшы

Абишева Гүлнара Теміржанқызы

Мүшесі

Ажмуратова Нұрлы Жазыққызы

Мүшесі

Жұмағазиева Гүлжамал Ғұмарқызы

Мүшесі

Таганиязов Азамат Құлымжанұлы

Мүшесі

№ 425 Привокзал участкелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Жұмагұлов Серикбай Ермекұлы

Төраға

Рақымберлиев Берік Қонысұлы

Төраға орынбасары

Давлетов Қайрат Сағидуллаұлы

Хатшы

Сұлтанғалиев Сансызбай Асқарұлы

Мүшесі

Тағаниязов Аслан Құлымжанұлы

Мүшесі

Орынғалиева Лунара Абуқызы

Мүшесі

Хамиева Назира Батырғалиқызы

Мүшесі

№ 426 Шыңғырлау участкелік сайлау комиссиясының құрамы

Абдуғазиев Хамит Салаватұлы

Төраға

Садыков Нұрлан Исқақұлы

Төраға орынбасары

Ислямкулов Қамидолла Темірбекұлы

Хатшы

Айжариков Қайрат Мынбайұлы

Мүшесі

Имамбаева Айнагүл Тұрниясқызы

Мүшесі

Казбанова Юлия Булатовна

Мүшесі

Хрипченко Надежда Григорьевна

Мүшесі

 

№399 Сайлау учаскесі

Ақбұлақ, Қотантал ауылдары, «Тасмола орта жалпы бiлiм беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесiнiң ғимараты.

№402 сайлау учаскесі

Алмаз, Аққұдық ауылдары, «Алмаз орта жалпы бiлiм беретiн мектеп-балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесiнiң ғимараты.

№404 сайлау учаскесі

Сегізсай ауылы, «Сегізсай негізгі орта бiлiм беретiн мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесiнiң ғимараты.

№405 сайлау учаскесі

Ащысай ауылы, Мырзағара елдi мекенi, Тузов разъездi, Жiңiшке ауылы Ащысай ауылдық клуб ғимараты.

№408 сайлау учаскесі

Амангелді, Талдысай ауылдары, Амангелді ауылдық клуб ғимараты.

№409 сайлау учаскесі

Ақтау, Торатбас ауылдары, Ақтау ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты.

№411 сайлау учаскесі

Ардақ ауылы, ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты.

№412 сайлау учаскесі

Қарағаш, Қарғалы ауылдары, «Қуағаш негізгі орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

№413 сайлау учаскесі

Қайынды ауылы, «Қайыңды бастауыш бiлiм беретiн мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.

№414 сайлау учаскесі

Ақсуат ауылы, «Ақсуат негізгі орта бiлiм беретiн мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.

№417 сайлау учаскесі

Шоқтыбай ауылы, «Жаңатұрмыс жалпы білім беретін негізгі мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.

№418 сайлау учаскесі

Ұрысай, Қызылкөл ауылдары, «Ұрысай бастауыш бiлiм беретiн мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.

№419 сайлау учаскесі

Жаңакүш ауылы, «Жанакүш бастауыш бiлiм беретiн мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.

№420 сайлау учаскесі

Ақшат, Сұлукөл ауылдары, «А.Тихоненко атындағы орта жалпы бiлiм беретiн мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.

№422 сайлау учаскесі

Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев - Шевцов көшелері қиылысы мен Шевцов көшесінің солтүстік-батыс бөлігінен Тихоненко көшесіне дейін (Тихоненко көшесін қоса алғанда), аудандық мәдениет үйі ғимараты.

№423 Сайлау учаскесі

Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев - Қуантаев көшелері қиылысы мен Қуантаев көшесінің солтүстік-батыс бөлігінен Л.Қылышев - Шевцов көшелері қиылысы мен Шевцов көшесінің оңтүстік батыс бөлігіне дейін, «Л. Қлышев атындағы орта жалпы бiлiм беретiн мектебі» мемлекеттік мекемесiнiң ғимараты.

№424 сайлау учаскесі

Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев - Қуантаев көшелері қиылысы мен Қуантаев көшесінің солтүстік-шығыс бөлігінен Елек өзені жағалауы көшесіне дейін (Елек өзені жағалауы көшесін қоса алғанда), Шыңғырлау ауданының «Балалар саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

№425 сайлау учаскесі

Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев -А.Құнанбаев көшелері қиылысы мен А.Құнанбаев көшесінің шығыс бөлігінен Л.Қылышев - Қуантаев көшелері қиылысынан Қуантаева көшесінің оңтүстік-шығыс бөлігіне дейін «Шыңғырлау колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

№426 сайлау учаскесі

Ақсоғым ауылы, Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев - А.Құнанбаев көшелері қиылысы мен А.Құнанбаев көшесінің батыс бөлігінен Л.Қылышев - Қуантаев көшелері қиылысы мен Қуантаев көшесінің оңтүстік-батыс бөлігіне дейін, теміржолдың оңтүстік жағында орналасқан көшелер. «Шыңғырлау орта жалпы бiлiм беретiн мектебi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.