Шыңғырлау аудандық  орталық ауруханасының емхана бөлімі.

Отбасылық денсаулық орталығының жұмыс кестесі

1 қабат.

Мамандар

Тегі,аты,жөні

№ каб

Жұмыс уақыты

Үзіліс

Емхана меңгерушісі

Джунусова Динара Шуренқызы

27

08:30-18:00

12:30-14:00

РПН Мед.тіркеуші

Имашева Алтынгүл Жомартқызы

1

08:30-18:00

12:30-14:00

Касса

Казекенова Гүлназ

2

08:30-18:00

12:30-14:00

Дәрігерлерге дейінгі бөлме

Тимисова Роза Николайқызы

3

08:00-17:30

12:30-14:00

Салауатты өмір салтын нәсихаттау бөлмесі

Сүиндыкова Индира Қанатқызы

4

08:30-18:00

12:30-14:00

БМСК аға мед бикесі

Исенгалиева Айнагүл Сағыналиқызы

4

08:30-18:00

12:30-14:00

Дені сау балаға арналған бөлме

Казмұқашева Ботагөз Нұрбергенқызы

5

08:30-18:00

12:30-14:00

Отбасын жоспарлау бөлмесі

Абдошева Райхан Орынбасарқызы

6

08:30-12:30

12:30-14:00

Әйел адамдарды қарау бөлмесі

Ергалиева Ұлжан Ерболатқызы

7

08:30-18:00

12:30-14:00

Психолог

Жаксығалиева Аягөз Бекқайрқызы

8

08:30-18:00

12:30-14:00

Әлеуметтік қызметкер

Кульниязова Қайырлы Габдылнасырқызы

8

08:30-12:30

12:30-14:00

Онколог

Хамидуллин Жұбаныш Сисенғазыұлы

35

08:30-18:00

12:30-14:00

Компьютер бөлімі

Нармаганбетова Рангуль

26

08:30-18:00

12:30-14:00

№2 учаскелік педиатр

Бекжанова Алтынзер Мұратқызы

10

08:30-14:00

Дс, Ср, Жм

14:00-20:00

 Сс, Бс

12:30-14:00

Егу бөлмесі

Петренко Наталья Валерьяновна

11

08:30-18:00

12:30-14:00

№2 учаскелік терапевт

Габдуллиева Тамар Ибрагимқызы

12

08:30-13:00

12:30-14:00

Жалпы тәжірибелі дәрігер, №1 учаскесі

Бухаева Перизат Маратқызы

14

14:00-20:00 ДС,Ср, Жм

Сс, Бс 14:00-20:00

12:30-14:00

Жалпы тәжірибелі дәрігер, №3 учаскесі

Хайруллина Жадыра Марданқызы

13

Дс, Ср, Жм  08:14:00

Сс, Бс 14:00-20:00

12:30-14:00

Манипуляциялық  бөлме

Испанова Роза Төлеуқызы

15

08:00-14:00-14:00-20:00

12:30-14:00

Еңбекке жарамсыз парағын тіркеу бөлмесі

Исламбекова Шолпан Ихласқызы

16

08:30-12:30

14:00-18:00

12:30-14:00

Әйелдерге кеңес беру бөлімі

Есенова Гүлайым Ғилманқызы

 

14:00-18:00

12:30-14:00

Анықтама Бюросы

Нагаева Рашида Ахметқызы

 

08:30-18:00

12:30-14:00

Тіркеу орны

Окасова Венера Кожесқызы

 

08:00-20:00

12:30-14:00

 

 Кеңес беру-диагностикалық бөлімінің жұмыс кестесі

2 қабат.

Кардиолог дәрігері

Хамзиев Мирболат Сағынайұлы

30

10:00-12:00

16:00-18:00

12:30-14:00

Дәрігер аудит

Исбулаева Ұлжан Кеңесқызы

18

14:30-18:00

12:30-14:00

Педиатр-консультант

Дельмухаметова Эльмира Берікқызы

19

08:30-18:00

12:30-14:00

УДЗ

Жанғалиева Жаңыл Есендиярқызы

20

08:30-17:00

12:30-14:00

Көз дәрігері

Габдллиева Тамар Ибрагимқызы

21

14:00-18:00

12:30-14:00

Тіс дәрігері

Балабекова Айнұр Боранбайқызы

22

08:30-18:00

12:30-14:00

Стоматолог

Уразалина Акима Мырзағалиқызы

23

08:30-18:00

12:30-14:00

Емшара бөлмесі

Исагалиева Дариға Сакенқызы

24

08:00-17:00

12:30-14:00

Терапевт-консультант

Неплюева Анастасия Геннадьевна

25

08:30-12:30

12:30-14:00

Невролог дәрігері

Карабаев Абдулла Кинязғалиұлы

25

08:30-12:30

14:00-17:00

12:30-14:00

Амбуляторлық хирургия орталығы

Бекбусинов Тимур Кадырұлы

24

14:00-18:00

12:30-14:00

Құлақ-мұрын-тамақ дәрігері

Хамидуллин Жұбаныш Сисенғазыұлы

28

08:30-18:00

12:30-14:00

Кеңес-беру-диагностикалық бөлімнің аға мед бикесі

Елесбаева Толқын Дауетшіқызы

26

08:30-12:30

14:00-18:00

12:30-14:00

Қан анықтау  бөлімі

Файзуллина Гүлнар Мұратқызы

29

08:30-12:30

 

12:30-14:00

Дерматолог

Исбулаева Ұлжан Кеңесқызы

31

08:30-12:30

12:30-14:00

Психиатр-нарколог

Ткатов Энгельс Бахтыгерейұлы

32

14:00-17:30

12:30-14:00

Жұқпалы аурулар дәрігері

Камбетова Бакытжамал Мизамқызы

33

09:00-11:00

12:30-14:00

Рентген Кабинет

Джунусов Мәлік Бисенұлы

34

08:30-17:00

12:30-14:00

Физ.кабинет

Көрпебаева Шолпан Сағатқызы

35

08:30-12:30

14:00-18:00

12:30-14:00

Дагистант

Еділбаев Қайрат Болатұлы

22

08:30-12:30

14:00-18:00

12:30-14:00